Profesjonalne przedłużanie rzęs

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych.

Przedłużamy Profesjonalne rzęsy tak, jak lubisz

W zależności od Twoich preferencji, możemy uzyskać naturalny lub spektakularny efekt. Odpowiednio dobrana długość rzęs sprawia, że oko staje się większe, a spojrzenie nabiera wyrazistości. Chętnie opowiemy o zaletach poszczególnych rozwiązań oraz pomożemy wybrać najlepszy dla Ciebie efekt.

Metody aplikacji rzęs
  • 1:180.00 zł.
  • 2:1100.00 zł.
  • 3:1110.00 zł.
  • 4:1120.00 zł.
  • 5:1130.00 zł.

W naszej pracy wykorzystujemy wszystkie znane metody aplikacji rzęs oraz metodę objętościową. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie. Jeśli szukasz naturalnej stylizacji, polecamy w szczególności sposób 1:1. Dla bardziej wyrazistego efektu przedłużamy rzęsy w stosunku 2:1 oraz 3:1.


Dbamy to, aby każda usługa była wykonana z najwyższą starannością. Dla nas najważniejszy jest efekt końcowy oraz satysfakcja klientki. Nasza oferta obejmuje także poprawki i korektę nieudanych zabiegów przedłużania rzęs.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przedłużania rzęs należy unikać napojów oraz środków pobudzających, które mogą powodować drganie powieki.

Nie należy również wykonywać makijażu, a w przypadku jego wykonania, należy wykonać bardzo dokładny demakijaż oczu.

W trakcie zabiegu

Zabieg polega na przyklejeniu do jednej naturalnej rzęsy jednej lub kilku rzęs dodatkowych. Doklejane rzęsy nie dotykają powieki, przyczepia się je w odległości około 1 mm od nasady oka.

Do zabiegu potrzebny jest klej oraz specjalne cieniutkie szczypce.

Po zabiegu

Przez 48 godzin po zabiegu należy unikać basenu oraz gorących kąpieli.

Nosząc przedłużone rzęsy nie stosujemy żadnych tłustych kosmetyków, gdyż mogą one osłabiać działa.

Image
Tworzenie strony - Attico