Permamnentny makiaz usta

Zapomnij o pomadkach, konturówkach i ciągłym poprawianiu wyglądu Twoich ust.

  • Sam kontur250.00 zł.
  • Wypełnienie i kontur350.00 zł.
  • 3D wypełnienie i kontur450.00 zł.
  • Korekta po MOJEJ pracy+ 150.00 zł.
  • Korekta za miesiąc NIE PO MOJEJ pracy (zależy od ilości pigmentu.)+ 250.00 - 300.00 zł.
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Pielęgnacja przed i po makijażu trwałym
Pielęgnacja przed wykonaniem makijażu trwałego ust
01
Obowiązkowo należy przyjmować tabletki HEVIRAN 800 – 2 razy dziennie przez 3 dni przed zabiegiem. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, chroni przed wystąpieniem opryszczki. Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie makijażu trwałego, zabieg powinniśmy wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego zagojenia się opryszczki. Nieregularne przyjmowanie HEVIRANU lub całkowity brak przyjmowania HEVIRANU upoważnia nas do odmówienia wykonania zabiegu i przesunięcia wizyty na dalszy termin.
02
Istotne jest, żeby zadbać o nawilżenie i wygładzenie powierzchni ust. Spierzchnięte i spękane usta słabiej przyjmują pigment.
03
Należy też zadbać o skórę wokół ust, zwłaszcza, jeśli kształt ust miałyby być naddawany lub też wykonywany miałby być efekt Lip Light. Wówczas doskonałym rozwiązaniem jest wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji, które uelastyczniają i wygładzają skórę oraz drobne zmarszczki mimiczne tworzące się wokół ust. Skóra staje się miękka i nawilżona.
Image

Pamiętaj o tym:

Tak przygotowana skóra lepiej chłonie pigment, pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta są bardziej wyraziste, mają bardziej soczysty kolor i utrzymują się w takim stanie przez dłuższy czas.

Pielęgnacja po wykonaniu makijażu trwałego
Przez 10 dni po zabiegu:
01
Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800.
02
Nie moczyć, nie trzeć, nie dotykać skóry w miejscu pigmentacji.
03
Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.
04
Nie należy chodzić do sauny, solarium, korzystać z zabiegów SPA, należy wykluczyć kąpiele w basenie, w jeziorze itp.
05
Usta należy nawilżać raz dziennie przez pierwsze 3 dni, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą kremu z witaminą E, wzmacniającego ochronę skóry, który otrzymują państwo przy zabiegu.
06
Przed i po posiłkach usta powinny być dezynfekowane tonikiem (dotyczy to zwłaszcza ust skłonnych do opryszczek lub infekcji).
Image

UWAGA!!!

W przypadku nie przestrzegania zasad pielęgnacji mogą wystąpić odbarwienia!

Po zagojeniu:

- Nie dopuszczać do wysuszenia, oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry.

- Unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

- Usta będą zawsze wyglądać świeżo i kusić kolorem, gdy zastosujemy nawilżacze i błyszczyki do ust (np. balsamy oraz kremy z masłem shea).

Tworzenie strony - Attico